originální autorské šperky
0
Menu
×
Co hledáte?

O nás

Kousek Tebe, to jsou autorské šperky z polymerové hmoty plné barev, elegance, lehkosti a lásky k tvoření. Vznikají v Liberci v malé dílně a převážně v noci, když už děti spí a já utíkám do světa fantazie a barev.

Polymer (pro spoustu lidí jen Fimo) mi učaroval v roce 2011 a fascinuje mě dodnes. A přitom je stále co objevovat a učit se. Díky několika kurzům se zahraničními lektorkami, odbornicemi v oboru, si troufám říct, že jsem se toho už hodně naučila a povedlo se mi tak mojí tvorbu posunout o kousek dál. Tvoření je pro mě nezbytnou součástí mého života, relaxem, únikem, vášní a naštěstí mohu říct, že i prací. 🙂

Ráda tvořím barevné náušnice, náhrdelníky, náramky a korále pro každodenní nošení, pro radost. Velmi mě těší práce na zakázku, kdy mi zákaznice nechá volnou ruku a věří, že výsledek bude dokonalý a díky tomu vznikají náročné, elegantní a krásné projekty. Mám ráda výzvy a tudíž i neobvyklé zakázky. Vytvořila jsem například ceny pro vítěze na krásnou akci Jizerská nota, u které šlo již o 39. ročník. I zde jsem dostala volnost a myslím, že výsledek se opravdu povedl. Zhodnotit ho samozřejmě můžete v galerii.

Vše, co tvořím, je tvořeno s láskou. V každém kousku, který pro Vás připravím, je i kousek mě.

Ráda provozuji workshopy, kde mohu ukázat, jak úžasné médium polymerová hmota je. Vhodná nejen pro děti, ale i dospělé a dají se s ní (i z ní) vykouzlit opravdu krásné věci.
Ke kurzům pro veřejnost bych se ráda vrátila v roce 2021 po mé již třetí mateřské “pauze”.

Věřím, že si v e-shopu vyberete ten správný kousek právě pro Vás.

Vaše Tereza

Článek z našeho blogu
Ukaž, co děláš!

Tak jo, ukážu... Díky knihám Jak na sítě a Ukaž, co děláš! jsem se rozhodla, to svoje malé podnikání zase někam posunout. Zkusit ......