originální autorské šperky
0
Menu
×
Co hledáte?

Spustili jsme nový web, líbí se Vám?

 

Vítáme Vás na nově vytvořeném blogu, který by měl být jakýmsi průvodcem k již fungujícímu eshopu Kousek Tebe.

Jsme skupina lidí, kteří mají jedno společné – lásku k umění a tvořivosti. Převážně nás kromě tvořivých ručiček pojí i oblast pobytu. Můžete mít díky tomu jistotu, že si zde kupujete kvalitní a originální zboží  z Jizerských hor.

Tímto blogem bychom Vás rádi informovali o nových produktech, akcích, kurzech či bychom Vás rádi blíž seznámili s jednotlivými výrobci.

Budete mít možnost nahlédnout do nadcházejího programu, který vás včas upozorní na Vámi oblíbenou akci či trh.

Bonusem budou různé zajímavosti ohledně svátků, míst či událostí.

Pokud jste návštěvníkem našeho serveru, jsou pro Vás připraveny po levé straně rubriky, kde si můžete nalézt požadované zboží. V případě, že byste měli zájem o již prodaný výrobek, nebo máte speciální požadavky na zakázkovou tvorbu, napište své požadavky přímo na náš email info@kousektebe.cz a my se pokusíme udělat třeba i nemožné.

 

Pokud byste s námi chtěli spolupracovat, nabízet v eshopu své originální zboží zboží, které jste v nabídce například vůbec nenašli, tak neváhejte a vyplňte registrační formulář a staňte se jedním z prodejců serveru Kousek Tebe.

Chcete-li se na cokoliv zeptat, není Vám něco jasné, nemůžete něco nalézt nebo nám chcete jen něco sdělit, určitě se na nás neváhejte obrátit. Budeme moc rádi za všechny Vaše komentáře a připomínky.

Mějte krásné prosluněné dny,

Team Kousek Tebe

Článek z našeho blogu
Ukaž, co děláš!

Tak jo, ukážu... Díky knihám Jak na sítě a Ukaž, co děláš! jsem se rozhodla, to svoje malé podnikání zase někam posunout. Zkusit ......