originální autorské šperky
0
Menu
×
Co hledáte?

Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY 

Obchodní podmínky internetového obchodu www.kousektebe.cz (Tereza Plášilová, Roháčova 283/10, Liberec 46014, IČ 87406152, email: info@kousektebe.cz) dále jen „prodávající“.

1. Úvodní ustanovení

Obchodní podmínky upravují vztah mezi prodávajícím, jako provozovatelem internetového obchodu, a kupujícím, tedy objednatelem. Odchylky od těchto obchodních podmínek jsou platné a účinné jen tehdy, pokud jsou písemně potvrzeny oběma stranami. Tyto obchodní podmínky platí v plném rozsahu, pokud si prodávající a kupující nedohodnou v písemné smlouvě některé podmínky jinak.

2. Vymezení pojmů

– „prodávající“:  Tereza Plášilová, Roháčova 283/10, Liberec, 46014

– „kupující“ nebo také („objednatel“):  fyzická nebo právnická osoba nebo osoba prokazatelně oprávněna zastupovat firmu a je vyplněna v objednávce (daňovém dokladu) pod hlavičkou „dodací adresa“ (fakturační údaje) v poli „jméno a příjmení“

– „zboží“:  položky specifikované v objednávce (daňovém dokladu). V internetovém obchodě www.kousektebe.cz se obecně jedná o ručně vyráběné šperky a doplňky z polymerové hmoty.

3. Ceny

Aktuální cena je vždy zobrazena v internetovém obchodě.

Prodávající není plátce DPH. Objednané zboží bude dodáno za cenu platnou v okamžiku objednání.

Prodávající vystaví kupujícímu účetní doklad – fakturu – se všemi náležitostmi elektronicky, kterou zašle e-mailem nebo bude ke stažení v sekci objednávky po registraci v internetovém obchodě.

Prodávající si vyhrazuje právo na storno objednávky (položky) v případě chybně uvedené ceny.

V takovém případě bude kupující s tímto obeznámen, jakmile bude tato skutečnost prodávajícím zjištěna.

 4. Objednání zboží

Odesláním internetové objednávky vybraného zboží kupující potvrzuje závaznost své objednávky a vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami provozovatele internetového obchodu. Vytvořením objednávky vzniká mezi kupujícím a prodávajícím kupní smlouva řídící se příslušnými právními předpisy České republiky.

Pokud kupující při zadávání objednávky správně vyplní e-mailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu.

Pokud kupujícímu kopie objednávky na zadanou e-mailovou adresu nedojde, je třeba prodávajícího kontaktovat. Doporučujeme prohlédnout složku spam.

Objednávat zboží lze rovněž telefonicky nebo e-mailem.

Kupující do objednávky uvede jméno, příjmení, adresu fakturační a dodací, pokud se liší, e-mail a telefon.

Objednávka je vždy považována za závaznou pro obě strany, není-li dohodnuto jinak.

 

5. Dodání zboží a lhůty

Doba dodání se pohybuje od 2 do 10 dnů dle počtu zakázek. Za případné nedostatky v poskytovaných službách přepravních společností nenese prodávající odpovědnost.

Kupující je povinen bezprostředně při dodání překontrolovat spolu s dopravcem stav zásilky (neporušenost vnějšího obalu či pásky, kterou je obal zalepen) dle přepravního listu a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky.

Neúplnost nebo poškození zásilky je nutno kupujícím neprodleně oznámit e-mailem na adresu info#kousektebe.cz, sepsat s dopravcem škodní protokol a tento do 24 hodin zaslat emailem prodávajícímu.

Pokud je kupujícím převzetí zásilky stvrzeno podpisem v dokladech dopravce, není možné uplatnit dodatečné reklamace na neúplnost nebo poškození zásilky.

 

 

6. Doprava a platba

Kupující si může vybrat mezi několika způsoby odeslání a doručení zboží:

  • Česká pošta doporučená zásilka……………………….69Kč.
  • Česká pošta doporučená zásilka na dobírku…..109Kč.
  • Zásilkovna výdejní místo…………………………………..59Kč.
  • Zásilkovna výdejní místo platba na dobírku v hotovosti/kartou…………………………………………………89Kč.
  • Osobní odběr v Liberci po domluvě…………..ZDARMA.

Možnosti platby jsou následující:

  • Bankovním převodem na účet u Mbank č.ú. 670100-2208485878/6210
  • Platba na dobírku ve výdejním místě Zásilkovny dle výběru kupujícího v hotovosti nebo kartou
  • Osobní odběr platba možná v hotovosti po předchozí domluvě.

Prodávající si vyhrazuje právo na úpravu cen dle aktuálních ceníků dopravce.

Při nákupu nad 1 000 Kč je poštovné Zdarma.

 

7. Storno objednávky

Storno objednávky ze strany kupujícího:

Objednávku lze stornovat  e-mailem nebo případně telefonicky pokud nebyly splněny prodávajícím slíbené termíny.

Storno objednávky ze strany prodávajícího:

Prodávající má právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že se objednané zboží během vyřizování objednávky přestane být dostupné, případně se výrazným způsobem změní jeho cena.

O případném stornu objednávky bude kupující informován e-mailem. Pokud již hodnotu objednaného zboží kupující ve stornované objednávce uhradil, bude kupujícímu příslušná částka vrácena v nejbližším možném termínu.

V případě neuhrazení objednávky ze strany kupujícího ani po upozornění prodávajícím bude automaticky objednávka stornována.

 

 

7. Odstoupení od smlouvy

Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 dnů a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem.

Zboží vyrobené na zakázku nelze vracet!

Odstoupit od smlouvy lze za následujících podmínek:

Kupující informuje prodávajícího o odstoupení od smlouvy e-mailem na adresu info@kousektebe.cz.

Dále kupující doručí zboží na adresu prodávajícího: Tereza Plášilová, Roháčova 283/10, Liberec, 46014 na vlastní náklady.  Peníze za vrácené zboží obdrží kupující na uvedený účet do 14 dnů ode dne doručení zboží zpět prodávajícímu.

Vrácení peněz se nevztahuje na poštovné, prodávající vrací vždy jen cenu za zboží.

Zboží odesílané a doručené zpět na adresu prodávajícího musí být kompletní a musí být přiložen doklad o zaplacení (faktura) či jeho kopie.

Zboží nelze prodávajícímu poslat na dobírku, nebude převzato! V případě poškození zásilky během dopravy prodávajícímu jde náhrada škody na vrub kupujícího. Doporučujeme kupujícímu zboží pojistit. Případné nárokování pojistného plnění je tedy v tomto případě na kupujícím.

Kupující bere na vědomí, že pokud vrácené zboží bude poškozeno nebo opotřebeno, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody. Nárok na náhradu vzniklé škody je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny. Prodávající bude kupujícího o této náhradě škody v nejbližší době po zjištění stavu zboží informovat. Příslušná částka bude tedy případně ponížena o náhradu škody posouzenou a vyčíslenou prodávajícím.

 

 

8. Záruka a reklamace

Záruka na zboží je 24 měsíců a vztahuje se pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé běžným používáním výrobku, nesprávným používáním či skladováním výrobku. Vady vzniklé při přepravě přepravcem je nutno uplatnit do 3 pracovních dnů od obdržení zásilky, na pozdější reklamaci nebude brán zřetel. Pro případ reklamace je kupující povinen uchovat doklad o koupi, zaplacení a dodání zboží.
V případě reklamace kupující neprodleně kontaktuje prodávajícího na e-mail info@kousektebe.cz Prodávající odpoví kupujícímu do 14 dnů od obdržení podnětu k reklamaci. Kupující bude vyzván k zaslání reklamovaného zboží zpět prodávajícímu. Po obdržení zboží, prodávájící vyhodnotí oprávněnost reklamace – pokud zboží obsahuje výrobní vady, vrátí kupujícímu na účet plnou částku za reklamované zboží (nikoli za poštovné).
Reklamace bude vyřízena do 30 dnů od obdržení sdělení a zboží.

 

 

9. Popis a údržba zboží

Šperky a doplňky prodávané obchodem www.kousektebe.cz jsou vyrobeny z polymerové hmoty. Polymerová hmota je velmi odolný materiál, přesto  nedoporučujeme vystavovat šperky vysokým teplotám, vysokému mrazu,  chemikáliím a působení slané mořské vody.  Po působení těchto vlivů může polymer zkřehnout a může potom dojít k rozlobení či jinému poškození šperku. Nedoporučuji ani nijak hrubě mechanicky se šperky manipulovat, může dojít ke zničení, odlomení nějakých segmentů.

Chovejte se ke šperkům s láskou a radostí a vydrží Vám dlouho několik let.

Děkuji za nákup.

Tereza

 

 

Článek z našeho blogu
Ukaž, co děláš!

Tak jo, ukážu... Díky knihám Jak na sítě a Ukaž, co děláš! jsem se rozhodla, to svoje malé podnikání zase někam posunout. Zkusit ......